Jak můžete pomoci organizaci CESTA

DOBROVOLNÍCI PŘISPĚJTE ZÚČASTNĚTE SE SPOLUPRACUJTE VYTVÁŘEJTE

Dobrovolníci

CESTA je na dobrovolnících závislá, což znamená, že neustále hledáme nadšence, kteří by nám závazně pomáhali při organizaci programů a projektů. Stát se dobrovolníkem jde bez nějakých zvláštních přijímacích řízení.

Pomoc hledáme v těchto oblastech:
asistence umělcům
práce spojené s údržbou objektu a rekonstrukcí
práce na zahradě
účetnictví
asistence v oblasti zákonodárství
hledání grantů a finančních zdrojů
knihovna
produkce a technická pomoc
vaření

Zkušenost není třeba. Základy angličtiny ano. Ideálně se dobrovolník zaváže k tomu, že odpracuje minimálně 32 hodin za měsíc.
Pokud se chcete stát naším dobrovolníkem, dejte nám vědět, čemu byste se u nás chtěli věnovat, a my vás podle vašich zájmů a šikovností zaučíme.


Příspěvky

Materiální dary

CESTA vždycky uvítá materiální dary, obzvláště elektrické nářadí, audio-vizuální vybavení a vybavení kanceláře.
Tady je příklad konkrétních věcí, které určitě potřebujeme.

Pokud byste nám chtěli dát něco, co tu není napsáno, dejte nám vědět, o co jde, a my si to s největší pravděpodobností vezmeme.

Audio-Visual digitální videokamera, videoprojektory, promítací plátno 3m x 8m, PA systém, vybavení na audio nahrávání, vybavení na střih videa
Nářadí průmyslový vysavač, stolní pily, svářečka, míchačka na cement, pojízdné lešení, elektrický generátor, komerční šicí stroj
počítač/kancelář černobílá kopírka, barevná laserová tiskárna
ubytování radiátory, průmyslová pračka, komerční myčka na nádobí, palandy pro dospělé, skříně, kuchyňský robot, mlýnek
Finanční příspěvky

A samozřejmě uvítáme jakoukoli přímou finanční podporu. Mezinárodní příspěvky bohužel nemůžeme odečíst z daní, ale udělali jsme maximum pro to, aby jste peníze mohli jednoduše, bezpečně a rychle poslat. Přispět lze ve většině měn.

Zúčastněte se
Tohle je dost jednoduchý. Přihlaste se na jeden z našich programů/projektů, nebo si vymyslete svůj vlastní a navrhněte nám ho.


Spolupracujte
Vždycky nás zajímalo, jak se dají sdílet zdroje s dalšími kulturními a uměleckými organizacemi formou uměleckých výměn, koprodukovaných akcí, nebo prostě formou výměny užitečných informací. Kontaktujte nás a dohodneme se, jak si můžeme navzájem pomáhat.


Vytvářejte
Nemáme v úmyslu dělat všechno sami, nebo to prostě není v našich silách. Jestli se vám zamlouvá, co děláme, proč nezkusit něco podobného doma?